Kütteregulaator LK 110 SmartComfort Vaata suuremalt

Kütteregulaator LK 110 SmartComfort

Uus toode

Välisanduriga elektrooniline temperatuuriregulaator radiaator või vesipõrandaküttele. Komplektis küttevee temperatuuri andur. Varustatud külmumiskaitsega ning toitevee pealevoolu temperatuuri miinimum- ja maksimumpiiranguga.

Rohkem infot

240,00 € koos maksudega

Rohkem infot

Kütteregulaator LK 110 SmartComfort aitab säästa!

Mõõtes küttevee- ja välistemperatuuri reguleerib kütteregulaator LK 110 SmartComfort seguventiili nii, et igal ajahetkel saadetakse süsteemi täpselt vajalik soojushulk. Kütteregulaatori juhtseadme näidikult on võimalik vaadata igal hetkel küttevee- ja välistemperatuuri.

Kütteregulaator LK 110 SmartComfort omab automaatset suuna valikut kohandumaks segamisventiili avanemissuunaga. LED-indikaatorid näitavad, kas kontroller avab või sulgeb ventiili. Küttevee temperatuuri võib piirata suurima ja vähima väärtusega.

Sümbolid kontrolleril näitavad valitud funktsiooni ja LED-tabloo näitab funktsiooni seadet või väärtust. Reguleerimine toimub lihtsalt  surunuppudega "+" ja "-".

Sõltuvalt küttesüsteemi suurusest ja hoone soojusisolatsioonist võib küttegraafiku kalle vajada häälestamist, et saavutada soovitud toatemperatuuri.
Küttegraafiku kalle ja paralleelnihe on kergesti reguleeritav surunuppude abil.

Kütteregulaator LK 110 SmartComfort on lihtne paigaldada nii uutele kui ka olemasolevatele ventiilidele. 
Pistikühendusega toiteadapter võimaldab kiiret ja lihtsat paigaldust. Voolukatkestuse korral kontroller säilitab oma seaded ja ajam peatub. Segamisventiili on võimalik käsitsi pöörata, lahutades täiturseadme siduri.